Новий Nissan Qashqai

Новий QashqaiНовий Nissan Qashqai Динамічний, спортивний і зухвалий дизайн

Новий Qashqai вражає сміливістю й вишуканістю: оновлення торкнулися практично всіх елементів, від решітки радіатора, фар і заднього бампера до дизайну інтер’єру, доповненого преміальними характеристиками. Вражає, чи не так?

Новий Nissan Qashqai
Новий Nissan Qashqai Габарити Qashqai

Сміливий урбаністичний екстер’єр, оптимальна маневреність та вражаюча місткість багажного відсіку.

ЗАГАЛЬНІ ГАБАРИТИ

A – загальна довжина: 4425 мм
B – колісна база: 2665 мм
С – загальна ширина 2084 мм (з відкритими дзеркалами)
D – загальна висота: 1625 мм
ОБ'ЄМ БАГАЖНИКА

A – до 504 л, без урахування багажних полиць
B – до 1593 л зі складеними сидіннями


БАГАЖНИЙ ВІДСІК

A – максимальна довжина: 868–869 мм (із розкладеними сидіннями)
B – максимальна ширина: 1100 ммНовий Nissan Qashqai Унікальні гібридні технології

Дізнайтеся більше про відмінності між двома інноваційними гібридними технологіями, щоб обрати саме ту, яка найкраще відповідатиме вашим потребам!

Новий Nissan Qashqai
Новий Nissan Qashqai КОМПЛЕКТАЦІЇ ТА ЦІНИ
Новий Nissan Qashqai Підключення, персоналізація і допомога водієві

Qashqai дбає про ваш комфорт за кермом.

Новий Nissan Qashqai
<b>NISSAN ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ</b>
NISSAN ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ
Дізнайтесь про переваги та спеціальні умови придбання автомобілів Nissan для корпоративних клієнтів та лізингових компаній.
<b>АКТУАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ QASHQAI</b>
АКТУАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ QASHQAI
Ми пропонуємо різні варіанти гнучкого фінансування, щоб ви могли насолоджуватися перевагами Nissan Qashqai за напрочуд вигідними умовами.

Автомобіль доступний для замовлення в офіційних дилерських центрах Nissan в Україні. Про комплектації та наявність автомобілів в салонах дізнавайтесь в офіційних дилерів Nissan в Україні. Зображення і описи наведені виключно для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших країн. Автомобілі на зображеннях не обов'язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям. Показані або згадані функції можуть бути недоступними або можуть не входити в стандартну комплектацію (можуть бути доступні як додаткові опції).
Щоб скористатися послугами NissanConnect Services, вам потрібно зареєструватися, створити обліковий запис та увійти в додаток NissanConnect Services за допомогою логіна та пароля. Щоб користуватися безплатним додатком NissanConnect Services, у вас має бути смартфон із сумісною операційною системою iOS або Android та SIM-карта з активним мобільним зв’язком. Усі послуги NissanConnect Services залежать від вашої підписки та покриття мобільної мережі. Деякі послуги можуть бути платними. Додаткову інформацію ви можете знайти в додатку NissanConnect Services.
Підключення мобільного телефона для використання NissanConnect Services має здійснюватися лише тоді, коли автомобіль безпечно припарковано. Використання системи завжди має здійснюватися відповідно до правил дорожнього руху. Водії мають використовувати систему лише тоді, коли це безпечно.
Підключення Android Auto™ / Apple CarPlay™ не є частиною комплектації або додатковим обладнанням автомобіля та означає можливість з’єднання з Android Auto™ / Apple CarPlay™ за умови використання мобільних пристроїв за допомогою спеціальних мобільних додатків. Виробник та Продавець автомобіля не несуть відповідальність за можливі неполадки чи неточності в роботі мобільних додатків, зокрема за відсутність чи неправильну роботу в них певних сервісів, або за відсутність інтерфейсу українською мовою, зокрема голосового управління, а також не відповідають за роботу мобільного пристрою користувача та технічні характеристики такого пристрою, які, зокрема, можуть обмежувати роботу та функціонал мобільних додатків, або ж обмежувати можливості користування даною функцією автомобіля.
Не слід покладатися винятково на функції, створені для більшої зручності водія. За певних обставин і умов деякі функції можуть не працювати. Застосовуються обмеження швидкості та інші обмеження. Для отримання відомостей про правила й умови використання технологій Nissan звертайтесь до офіційних дилерів Nissan в Україні.

БРОШУРИ