Оновлений Nissan Juke

Оновлений JukeОновлений Nissan Juke Адаптується так само швидко, як і ви

Оригінальне оновлене бачення. Nissan Juke створений зухвалим як зовні, так і всередині, невпинно притягуючи погляди. Нові легкосплавні диски, нові кольори й оновлений інтер’єр демонструють довершений стиль. У оновленому Nissan Juke кожна дрібниця створена для вашої зручності під час подорожі — від якості підібраних матеріалів до просторого багажного відсіку.

Оновлений Nissan Juke
Оновлений Nissan Juke КОМПЛЕКТАЦІЇ ТА ЦІНИ
Оновлений Nissan Juke Прискорте свій серцевий ритм

Зручно влаштуйтесь у спортивному сидінні з підтримкою, візьміться за D-подібне кермо і готуйтеся до гострих відчуттів.

Оновлений Nissan Juke
ЗАГАЛЬНІ ГАБАРИТИ NISSAN JUKE

A, загальна висота: 1593 мм (з антеною-«плавником»)
B, загальна довжина: 4210 мм
C, загальна ширина: 1983 мм (з урахуванням відкритих дзеркал)
ОБ'ЄМ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ, ДО

A, 422 л
B, 1305 л (із складеними сидіннями)

БАГАЖНИЙ ВІДСІК

A, максимальна довжина: 1477 мм
B, максимальна ширина: 1249 мм


Інтелектуальне водіння Інтелектуальний підхід до пересування
ПОСМІШКА НА ВАШОМУ ОБЛИЧЧІ

Точне кермування дозволяє направити Nissan Juke саме туди, куди ви хочете, в той час як удосконалена технологія Active Trace Control працює за лаштунками, щоб допомогти вам ідеально проходити повороти.
ВДОСКОНАЛЕНА СИСТЕМА БЕЗПЕКИ І ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ

Оновлений Nissan Juke завжди піклується про вас.

ПАРКУЙТЕСЬ ЯК ПРОФЕСІОНАЛ

Більше жодних проблем з паркуванням. Інтелектуальна система кругового огляду Nissan — це система камер, що забезпечує 360-градусний огляд вашого автомобіля з можливістю вибору фокусу на видах попереду, позаду та збоку.


Оновлений Nissan Juke
Оновлений Nissan Juke Технології для нових можливостей
БЕЗДОГАННЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ

Автомобіль оснащено всім необхідним для того, щоб ви могли отримувати максимум задоволення від поїздки, — великим інформаційно-розважальним дисплеєм, навігаційною системою, технологіями Android Auto або Apple Carplay* тощо.
МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК NISSANCONNECT SERVICES

Мобільний додаток NissanConnect Services надає доступ до багатьох унікальних функцій вашого Nissan Juke. Більше технологій. Більше зручності.

ПЛАНУВАЛЬНИК МАРШРУТУ

Більше зручності у плануванні поїздок. Ви можете відправити маршрут зі смартфона у ваш автомобіль завчасно, користуючись мобільним додатком NissanConnect Services.


Оновлений Nissan Juke Аксесуари для персоналізації вашого Nissan Juke
НАКЛАДКИ НА БОКОВІ ДЗЕРКАЛА В КОЛЬОРІ КАРБОН

Додайте витонченого стилю своєму Juke за допомогою цих накладок на дзеркала в кольорі карбон.
БАГАЖНИК ДЛЯ ВЕЛОСИПЕДА НА ДАХ

Розмір коліс - до 91 см. Максимальна вага велосипеда - до 20 кг. В комплект входять Т-подібні перехідники (20х20 мм) і кріплення.

ЗАХИСНА НАКЛАДКА НА ПОРІГ БАГАЖНИКА

Захисна накладка на поріг багажника захищає поріг вашого автомобіля при завантаженні речей.


Автомобіль доступний для замовлення в офіційних дилерських центрах Nissan в Україні з 01 червня 2024 року.
Про комплектації та наявність автомобілів в салонах дізнавайтесь в офіційних дилерів Nissan в Україні.
Зображення і описи наведені виключно для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших країн. Автомобілі на зображеннях не обов'язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям. Показані або згадані функції можуть бути недоступними або можуть не входити в стандартну комплектацію (можуть бути доступні як додаткові опції).
Не слід покладатися винятково на функції, створені для більшої зручності водія. За певних обставин та умов деякі функції можуть не працювати. Застосовуються обмеження швидкості та інші обмеження. Для отримання відомостей про правила й умови використання технологій Nissan звертайтесь до офіційних дилерів Nissan в Україні.
Щоб скористатися послугами NissanConnect Services, вам потрібно зареєструватися, створити обліковий запис та увійти в додаток NissanConnect Services за допомогою логіна та пароля. Щоб користуватися безплатним додатком NissanConnect Services, у вас має бути смартфон із сумісною операційною системою iOS або Android та SIM-карта з активним мобільним зв’язком. Усі послуги NissanConnect Services залежать від вашої підписки та покриття мобільної мережі. Деякі послуги можуть бути платними. Додаткову інформацію ви можете знайти в додатку NissanConnect Services.
Підключення мобільного телефона для використання NissanConnect Services має здійснюватися лише тоді, коли автомобіль безпечно припарковано. Використання системи завжди має здійснюватися відповідно до правил дорожнього руху. Водії мають використовувати систему лише тоді, коли це безпечно.
* Підключення Android Auto™ / Apple CarPlay™ не є частиною комплектації або додатковим обладнанням автомобіля та означає можливість з’єднання з Android Auto™ / Apple CarPlay™ за умови використання мобільних пристроїв за допомогою спеціальних мобільних додатків. Виробник та Продавець автомобіля не несуть відповідальність за можливі неполадки чи неточності в роботі мобільних додатків, зокрема за відсутність чи неправильну роботу в них певних сервісів, або за відсутність інтерфейсу українською мовою, зокрема голосового управління, а також не відповідають за роботу мобільного пристрою користувача та технічні характеристики такого пристрою, які, зокрема, можуть обмежувати роботу та функціонал мобільних додатків, або ж обмежувати можливості користування даною функцією автомобіля.

БРОШУРИ