Новий Nissan Juke Технології

Новий Nissan Juke

Технології Nissan — це впевненість за кермом, зв'язок з усім світом і нескінченні розваги Ви всього лише людина, тож приємно отримати підтримку, коли трапляється щось несподіване. Новий Nissan Juke пропонує набір технологій Nissan Intelligent Mobility, які можуть втрутитись і вжити заходів, щоб допомогти вам уникнути неприємностей.

 

NISSAN INTELLIGENT MOBILITY ТЕХНОЛОГІЇ, ЗАВЖДИ ГОТОВІ ПРИЙТИ НА ДОПОМОГУ ВОДІЄВІ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ЕКСТРЕНОГО ГАЛЬМУВАННЯ (INTELLIGENT EMERGENCY BRAKING)

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ЕКСТРЕНОГО ГАЛЬМУВАННЯ (INTELLIGENT EMERGENCY BRAKING)

Передова технологія допомоги водієві відстежує вашу швидкість і дистанцію між вами та автомобілем попереду, і повідомляє, якщо вам потрібно сповільнитися. Система також може автоматично активувати гальма для уникнення зіткнення або зменшення сили зіткнення.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ

Паркуйтеся, де забажаєте, не хвилюючись за свою безпеку. Система полегшує паркування завдяки 360-градусному огляду вашого Nissan Juke з висоти пташиного польоту і навіть проінформує вас про рухомі об'єкти поруч з вашим автомобілем.

Новий Nissan Juke ДРІБНИЧКИ, ЯКІ ЗМІНЮЮТЬ ВСЕ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ПЕРЕМИКАННЯ ДАЛЬНЬОГО СВІТЛА НА БЛИЖНЄ (HIGH BEAM ASSIST)
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ПЕРЕМИКАННЯ ДАЛЬНЬОГО СВІТЛА НА БЛИЖНЄ (HIGH BEAM ASSIST)
Функція автоматичного перемикання дальнього/ближнього світла забезпечить Вам оптимальну видимість вночі і не дасть засліпити водіїв інших транспортних засобів. Вона автоматично перемикає дальнє світло на ближнє, якщо спереду наближається інший автомобіль. Потім світло автоматично перемикається на дальнє.
КОНТРОЛЬ СЛІПИХ ЗОН (BLIND SPOT WARNING)
КОНТРОЛЬ СЛІПИХ ЗОН (BLIND SPOT WARNING)
Попереджає Вас, якщо в «сліпій зоні» по обидва боки від автомобіля знаходиться інший автомобіль.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО РУХ ПОЗАДУ (REAR CROSS TRAFFIC ALERT)
ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО РУХ ПОЗАДУ (REAR CROSS TRAFFIC ALERT)
Більше жодних проблем з виїздом з парковки. Коли ви виїжджаєте з паркувального місця заднім ходом, система слідкує за простором позаду вашого Nissan Juke і може попередити про наближення транспортного засобу з будь-якої сторони.
Новий Nissan Juke Зв'язок без обмежень

За допомогою доступних технологій NissanConnect® ви можете бути завжди на зв'язку. Просто підключіть сумісний смартфон за допомогою USB-кабелю і отримайте доступ до всієї інформації. Або використовуйте покрокову навігацію для легкого побудування маршруту до місця призначення. Все це є частиною Nissan Intelligent Mobility, яка з'єднує вас з усім світом прямо в салоні автомобіля.

БУДЬТЕ ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ NISSANCONNECT SERVICES
АНАЛІЗ ПОЇЗДОК

Постійний доступ до вашої статистики: кількість поїздок, подолана відстань і багато іншого.
ДИСТАНЦІЙНЕ КЕРУВАННЯ ФАРАМИ ТА ЗВУКОВИМ СИГНАЛОМ

Блимайте вогнями або посигнальте клаксоном — зробіть так, щоб ваш Nissan JUKE виділявся.

ПІДТРИМКА ВІД NISSAN

У повній розгубленості? Зв'яжіться з компанією Nissan для отримання допомоги.

За допомогою покрокової навігаційної системи ви можете легко передавати інформацію про маршрут зі свого сумісного смартфона на сенсорний екран Nissan JUKE. Він також виводить детальні вказівки на дисплей задля допомоги водієві. Якщо сталося так, що ви припаркувалися в декількох кварталах від готелю, він може навіть надіслати пішохідний маршрут на ваш телефон.

 

ПІДКЛЮЧІТЬ ВЕСЬ СВІТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ
APPLE CARPLAY®
APPLE CARPLAY®
Зустрітися з друзями? Побувати у різних місцях? Просто запитайте Siri®. Оснащений голосовим помічником Siri®, Apple CarPlay® зберігає ваші контакти, улюблені месенджери, бібліотеку iTunes®, плейлисти Apple Music®, мапи Apple Maps і багато іншого. Ви можете регулювати гучність та перемикати екрани навіть на кермі. Просто підключіть сумісний iPhone® до свого Nissan JUKE за допомогою USB-кабелю і вирушайте.
ANDROID AUTO™
ANDROID AUTO™
Дістаньтеся туди, куди вам потрібно, з Google Maps™ в якості вашого гіда і Google Play™ Music в якості музичного супроводу на вашому шляху. Виберіть пісню, змініть пункт призначення або відповідайте на повідомлення тримаючи руки на кермі вашого Nissan JUKE за допомогою сотень доступних голосових команд.
ЗОСЕРЕДЬТЕСЯ НА НАЙВАЖЛИВІШОМУ — КЕРМУВАННІ ВСЯ НЕОБХІДНА ІНФОРМАЦІЯ ПРОСТО ПЕРЕД ОЧИМА

[1] Підключати мобільний телефон для використання NissanConnect слід тільки тоді, коли авто безпечно припарковано. Використовувати систему завжди потрібно відповідно до правил дорожнього руху. Водії повинні використовувати систему лише тоді, коли це безпечно. Користувачі повинні усвідомлювати, що використання технології гучного зв'язку може відволікати від стеження за дорогою, що може знизити контроль над авто.
Android auto™ працює при наявності офіційного додатка Android Auto™ у смартфоні власника. Компанія ТОВ "Ніссан Мотор Україна" не відповідає за доступність офіційного додатка Android Auto™ в Україні.
Не слід покладатися винятково на функції, створені для більшої зручності водія. Робота деяких функцій може бути обмеженою за певних обставин та умов. Застосовуються обмеження швидкості та інші обмеження. На чутливість і використання функцій може вплинути поганий сигнал зв’язку в автомобілі. Для оптимальних результатів переконайтеся, що ваш автомобіль перебуває в мережі з хорошим покриттям.
Функції доступні залежно від версії автомобіля: у стандартній комплектації чи лише додатково (за додаткову плату).
Зображення та описи наведені лише для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків та не обов’язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям. Показані функції можуть бути недоступні або можуть не входити до стандартної комплектації (доступні як додаткові опції).

БРОШУРИ