Про компанію

ТОВ «МОТОР ТРАНС ГРУП» запрошує Вас відвідати концептуальний дилерський автоцентр Nissan, який розташований за адресою м. Житомир, проспект Незалежності 170-А.

Компанія ТОВ «МОТОР ТРАНС ГРУП» є офіційним дилером відомого бренду Nissan у Житомирі та Житомирській області.

Ми пропонуємо весь модельний ряд автомобілів марки Nissan зі складу та під замовлення. Наша компанія цінує і поважає кожного клієнта. Саме у нас Ви зустрінете професійне ставлення до найвибагливішого Вашого побажання та відчуєте на собі переваги індивідуального клієнтського сервісу. Консультанти відділу продажу, які постійно відвідують тренінги та навчання у компанії виробника, завжди готові надати повну та вичерпну консультацію по моделях. Кожен бажаючий може провести тест-драйв та випробувати автомобіль, який його зацікавив.

Сервісний центр ТОВ «МОТОР ТРАНС ГРУП» обладнаний найновітнішим обладнанням згідно вимог компанії виробника. На території СТО знаходяться робочі місця для ТО і механічного ремонту, виконуються кузовні і малярно-рихтовочні роботи, встановлення додаткового обладнання, відділ запчастин, чотира поста для мийки автомобілів.

Професіонали компанії ТОВ «МОТОР ТРАНС ГРУП» пройшли спеціальне навчання. Тільки вони знають всі конструктивні особливості Вашого автомобіля. Техобслуговування в нашому Сервісному центрі є найкращою гарантією того, що всі передбачені операції з перевірки та ремонту будуть виконані якісно та в повному обсязі, забезпечуючи тим самим відмінні експлуатаційні характеристики Вашого автомобіля.

БРОШУРИ