Новий Nissan Juke

Новий Juke
Ціна від
771 500 грн
ВІД 4 972 ГРН /МІСЯЦЬ
4 972 грн
Компактний кросовер РЕВОЛЮЦІОНЕР У СВІТІ КУПЕ

Різкі лінії, яскраві фари, інтригуючі дизайнерські акценти, 19-дюймові легкосплавні диски і характерний стильний дах. В новому Nissan Juke поєднуються ефектний дизайн та чудові аеродинамічні характеристики, що дозволяє вам безшумно розрізати повітря, при цьому економно витрачаючи пальне.

Новий Nissan Juke
ПІДГОЛІВНИК З BOSE® PERSONAL® PLUS

ПІДГОЛІВНИК З BOSE® PERSONAL® PLUS

Динаміки UltraNearField, вмонтовані у підголівники водія та пасажира, — це революція аудіо, що огортає вас 360-градусним звуком. Є вірогідність, що вам вже ніколи не захочеться залишати свій Nissan Juke.

ВАШ ОСОБИСТИЙ ПРОСТІР

ВАШ ОСОБИСТИЙ ПРОСТІР

Революційний дизайн нового Nissan Juke створює інтер'єр, який нагадує кабіну пілота. Починаючи від крісел, що наче обіймають вас, до надсучасної панелі приладів, новий Nissan Juke дарує вам неймовірний досвід керування. Просторий та граціозний водночас, він також забезпечує чудову видимість дороги.

Компактний кросовер ПЕРСОНАЛІЗУЙТЕ СВІЙ NISSAN JUKE

В ексклюзивній комплектації N-Design ви можете вибрати одну з безлічі комбінацій дизайну екстер'єру та інтер'єру. Від яскравих кольорів інтер'єру з Alcantara® і екошкірою до приголомшливих екстер'єрів зі сміливим двотонним дизайном — вибирайте, поєднуйте і робіть свій Nissan Juke справді унікальним.

Новий Nissan Juke
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ NISSAN ПАРКУЙТЕСЬ ЯК ПРОФЕСІОНАЛ

Більше жодних проблем з паркуванням. Інтелектуальна система кругового огляду Nissan — це система камер, що забезпечує 360-градусний огляд вашого автомобіля з можливістю вибору фокусу на видах попереду, позаду та збоку. Паркуйтесь впевнено та безпечно.

Новий Nissan Juke
Новий Nissan Juke ПОСМІШКА НА ВАШОМУ ОБЛИЧЧІ

Точне кермування дозволяє направити свій Nissan Juke саме туди, куди ви хочете, в той час як удосконалена технологія Active Trace Control працює за лаштунками, щоб допомогти вам ідеально проходити повороти.

Новий Nissan Juke
РОЗМІРИ

РОЗМІРИ

Більший, просторіший та технологічніший — новий Nissan Juke має чим вас здивувати.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Місця вистачить. Великі двері багажника для легкого доступу, розумне та зручне зберігання на кожен день.

БРОШУРИ